znieczulenie w kręgosłup

Artykuły dotyczące tematu znieczulenie w kręgosłup znajdujące się w naszej bazie. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące znieczulenie w kręgosłup. Znajdź informacje i wiadomości w naszej obszernej bazie artykułów.


 • Trzy czwarte Polaków cierpi z bólu
  Mamy prawo żyć bez bólu. A mimo to trzy czwarte dorosłych Polaków cierpi z powodu bólu, który przynajmniej raz na jakiś czas przeszkadza im w pracy i życiu codziennym. Co gorsza, bóle dotykają też 40 proc. pacjentów w polskich szpitalach - wynika z badań wykonanych na zlecenie Polskiego Towarzystwa Badania Bólu. W większości krajów Unii oba wskaźniki są ponad 10-krotnie mniejsze - alarmuje DZIENNIK.
 • Chora na raka odebrała sobie życie
  Samobójstwo z bólu to jedna z wersji śledztwa po śmierci 32-letniej pacjentki szpitala w Tomaszowie Lubelskim - ustalił DZIENNIK. Marta G. odebrała sobie życie po kilku miesiącach walki z nowotworem nerki. Powiesiła się na bandażu w szpitalnej łazience. Był to co najmniej czwarty taki przypadek w tym roku w polskich szpitalach.
 • Senyszyn narzeka na niewygodne fotele
  "Obecny remont w Sejmie jest robiony tak samo bezmyślnie, jak poprzedni" - skarży się prof. Joanna Senyszyn na swym blogu. Dodała, że pluszowe fotele zaprojektował "specjalista od tortur", więc "dłuższe przebywanie na sali obrad grozi kalectwem".
 • Starsi ludzie chodzą do lekarza dla rozrywki? Tak twierdzi posłanka
  Kontrowersyjne opinie wygłosiła posłanka PO Joanna Mucha. Nie widzi sensu w robieniu operacji biodra u 85-latka i  uważa, że starsi ludzie są "przyzwyczajeni do traktowania wizyt u lekarza co dwa tygodnie jako rozrywki".
 • Doda kontuzjowana
  Organizatorzy festiwalu TOPtrendy mają wielką zagwozdkę. Czy gwiazda ostatniego dnia imprezy w Sopocie wystąpi? Znak zapytania pojawił się, gdy Doda prosto z próby trafiła do szpitala.
 • Politycy kłócili się w radiu o aborcję
  Ostre starcie na radiowej antenie. Politycy spierali się o obywatelski projekt ustawy całkowicie zakazującej aborcji w Polsce. Sejm skierował projekt do dalszych prac w komisji.
 • Znieczulenie przy porodzie: tak czy nie?
  Przyszłe matki chcą znieczulenia, ale czy go potrzebują? 65 proc. kobiet rodzi obecnie siłami natury. Ponad połowa z nich przygotowuje się do porodu z zastosowaniem znieczulenia zewnątrzoponowego. Jednak tylko 25-30 proc. deklarujących rzeczywiście korzysta z tej metody, kiedy wybija godzina „zero”– szacują specjaliści Szpitala Położniczo-Ginekologicznego Łubinowa 3 z Katowic.
 • Środa: Kaczyński otacza się kobietami, bo są posłuszne i świetnie pracują
  Jarosław Kaczyński, pracując z kobietami, ma większe prawdopodobieństwo, że się nie wychylą. Ale jak już się chcą usamodzielnić, to je porządnie karze - mówi w rozmowie z "Faktem" prof. Magdalena Środa. Komentuje w ten sposób weekendowe wystąpienia szefa PiS na kongresie kobiet prawicy.
 • Michał Tusk z siostrą Katarzyną
  "Nie zamierzam zwalniać się z pracy dlatego, że mój ojciec jest premierem. Nie wiem, w jaki sposób syn pana Stanisława Kalemby zdobył pracę, ale po 10 latach na pewno jest już doświadczony i jego odejście  mogłoby być stratą dla ARR" – powiedział dla programu „Polska i Świat” Michał Tusk, syn premiera.
 • To miała być rozmowa o pontyfikacie abdykującego papieża. Ale gdy Monika Olejnik zapytała biskupa Tadeusza Pieronka o pedofilię w Kościele, z którą walczył Benedykt XVI, hierarcha odparł, że pedofilia to margines, że chodzi o wystawienie księży na pośmiewisko.
 • Sejm RP
  Zakaz uboju rytualnego w przeszłości wprowadzano zwykle po to, żeby dopiec Żydom. Gdyby polscy parlamentarzyści zadali sobie trud zaznajomienia się z historią, wiedzieliby, że wcześniej czy później pojawi się w całej awanturze antysemicki kontekst.
 • KRRiT przeanalizował styl prowadzenia programów publicystycznych przez telewizyjnych dziennikarzy.
  Jedni są życzliwi i zadają łatwe pytania inni atakują ironią i przewracają oczami. KRRiT ocenił profesjonalizm telewizyjnych dziennikarzy politycznych. Spostrzeżenia ekspertów zaskakują. Jak ocenili zachowanie naszych dziennikarskich gwiazd?
 • Andrzej Duda
  Na pierwszy ogień poszedł kandydat na prezydenta z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Andrzej Duda stawił się w studiu TVN24, gdzie został odpytany przez Justynę Pochanke, Bogdana Rymanowskiego i Monikę Olejnik.