zawroty głowy przed miesiączką

Zdrowie, uroda, moda. Przeczytaj ciekawe artykuły na temat zdrowia: zawroty głowy przed miesiączką, lekarstwa, porady itd.. Więcej w dziale Kobieta.


  • Jak dbać o siebie w wieku 20, 30, 40 lat?
    Jesteś kobietą, więc masz szansę żyć dłużej niż mężczyźni. Jednak musisz o siebie dbać: wsłuchuj się we własny organizm, rozpoznawaj wysyłane przez niego sygnały i regularnie się badaj. A jak dbać o siebie i o jakich badaniach pamiętać, mając lat 20, 30 i 40? Oto nasz poradnik.
  • Po czym poznasz, że to już...
    Niektóre z nas latami (z utęsknieniem!) czekają na ten moment, dla innych taka perspektywa jest najgorszym sennym koszmarem. Ciąża to jednak stan, który większości z nas pewnego dnia się przydarzy. Ale zanim dostrzeżesz brak miesiączki i pobiegniesz po test do apteki, twój organizm poinformuje cię o niej na wiele innych sposobów.
  • Kobieta przeciera oczy
    Ciągła senność, ospałość oraz brak sił do życia to zmora dotykająca niejedną osobę. Wszystkie te dolegliwości zwykle są objawami zwykłego niewyspania, jednak często kryje się za tym coś znacznie poważniejszego. Wśród powodów nieustannego zmęczenia może się też znaleźć nieprawidłowa dieta - pisze Małgorzata Chylewska, dietetyk LightBox.