zabawy na przyjęcie urodzinowe

Artykuły dotyczące tematu zabawy na przyjęcie urodzinowe znajdujące się w naszej bazie. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące zabawy na przyjęcie urodzinowe. Znajdź informacje i wiadomości w naszej obszernej bazie artykułów.


 • Codzienny seks przez cały rok
  Choć nigdy się o to nie kłóciliśmy, ale seks, zwłaszcza ten, którego nie było, wisiał między nami jak topór. I nagle gdy musieliśmy wygospodarować na te sprawy czas codziennie, presja zniknęła. Kochanie się z mężem stało się oczywiste, więc nie stanowiło już dla mnie żadnego psychicznego obciążenia - mówi DZIENNIKOWI Charla Muller, autorka książki "365 nocy. Wspomnienia intymne".
 • Gdzie są najlepsze urodzinowe imprezy dla dzieci?
  Przyjęcia urodzinowe dla dzieci to hit ostatnich lat. Liczy się dobry pomysł i oryginalne wykonanie. Rozpoczynamy cykl, w którym przedstawimy najciekawsze sposoby spędzania tego wyjątkowego dnia. Liczymy, że i Wy pomożecie nam ułożyć listę najciekawszych miejsc do zorganizowania urodzinowej imprezy.
 • Przyjemne z pożytecznym: zabawa i nauka
  Prezentujemy dziś drugą część cyklu DZIENNIKA ''Urodziny w Mieście Dzieci''. Przybliżamy imprezy łączące zabawę z edukacją. Brzmi nudno? A w rzeczywistości wcale tak nie jest. Okazuje się, że dzieci chętnie najpierw zdmuchują świeczki z urodzinowego tortu, a potem uczą się, jak urodzinowy poczęstunek przygotować.
 • Zepsute urodziny małej Suri Cruise
  Ten weekend stał pod znakiem wpadek wykonanych przez amerykańskich paparazzi. Nie dość, że spowodowali wypadek konny Madonny, to jeszcze zepsuli nastrój na urodzinowym przyjęciu 3-letniej Suri, pojawiając się znienacka nad posiadłością w wynajętym śmigłowcu.
 • Po pogrzebie posłowie PiS pojechali na imieniny
  Prosto z Łodzi, najważniejsi politycy PiS pojechali do Torunia. Tego dnia imieniny obchodził bowiem ojciec Tadeusz Rydzyk. Posłowie nie mogli więc zignorować takiej uroczystości.
 • Taka okazja zdarza się raz na 100 lat! Ostatniego dnia grudnia 2010, kończy się rok, podczas którego na całym świecie świętowano setne urodziny legendarnej marki Alfa Romeo.
 • CBA
  W ubiegłym roku odbył się spis rolny, w tym ruszy Narodowy Spis Powszechny. Kontrola GUS wykazała nadużycia na niespotykaną skalę, kwoty sięgają milionów złotych.
 • Wypadek na urodzinach Kraśki
  Mnóstwo zaproszonych gości o głośnych nazwiskach, fantazyjne kapelusze, zawody jeździeckie niczym u arystokracji. Znany prezenter obchodził czterdzieste urodziny. Sielankę rodzimych celebrytów przerwał groźny wypadek.
 • Anna Golędzinowska
  Była polska modelka, robiąca karierę we włoskiej telewizji Anna Golędzinowska porzuciła życie celebrytki we Włoszech i od kilku miesięcy przebywa we wspólnocie w Medjugorje, gdzie modli się i pracuje.
 • Wojciech Jaruzelski
  Na urodzinach generała Jaruzelskiego pojawiła się śmietanka lewicy - jest Aleksander Kwaśniewski, Józef Oleksy, Jerzy Urban, czy wysłannicy Ruchu Palikota. Depeszę gratulacyjną wysłał Włądimir Putin. Tymczasem przed hotelem Hyatt protestują ci, którzy domagają się osądzenia komunistycznego dyktatora.
 • Przyjęcie dla dzieci
  Przyjęcia urodzinowe dla dzieci często organizowane są w klubach dla dzieci lub bawialniach w centrach handlowych. Jest to duże udogodnienie, bo wykwalifikowany personel przygotuje zabawę i pomoże w opiece nad dziećmi. Wielu rodziców nie decyduje się na organizację dziecięcych imprez w domu w obawie przed bałaganem i brakiem pomysłu na zabawy.
 • Gerhard Schroeder i Władimir Putin w Petersburgu
  Rząd Niemiec dystansuje się od byłego kanclerza Gerharda Schroedera, który wczoraj w Petersburgu świętował swoje urodziny w obecności prezydenta Władimira Putina. Komentatorzy w niemieckiej prasie nie szczędzą krytyki pod adresem byłego szefa rządu.