wiersze o zdrowiu dla dzieci

Artykuły dotyczące tematu wiersze o zdrowiu dla dzieci znajdujące się w naszej bazie. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące wiersze o zdrowiu dla dzieci. Znajdź informacje i wiadomości w naszej obszernej bazie artykułów.


 • Adam Michnik
  Redaktor naczelny "Gazety Wyborczej" mówi, że współczuje szefowi PiS. Michnik dodaje jednocześnie, że Jarosław Kaczyński nigdy nie zdradzi zwolenników tezy o zamachu w Smoleńsku. Przy tej okazji padają słowa o "fuhrerze".
 • Kłótnia w Strasburgu na inaugurację polskiej prezydencji
  Już sama lista eurodeputowanych chcących zadać pytanie Donaldowi Tuskowi zwiastowała, że będzie gorąco. I gorąco było. Zbigniew Ziobro wytknął premierowi, że jego rząd nie tak dawno wtargnął do mieszkania internauty prowadzącego stronę Antykomor.pl. Natychmiast zareagował Marek Siwiec.
 • Posłanka PO chce zniesienia celibatu i święceń dla kobiet
  " Zniesienie celibatu i kapłaństwo kobiet pchnęłoby Kościół na nową ścieżkę rozwoju" - napisała na Facebooku posłanka PO z Poznania, Agnieszka Kozłowska-Rajewicz. I natychmiast zrobiło się o niej głośno. W rozmowie z "Głosem Wielkopolskim" pani poseł zapewnia, że nie chodzi jej o rozgłos, a wyrażenie własnych autentycznych przekonań.
 • Lech Wałęsa
  Były prezydent uważa, że o zmarłych nie można mówić źle, ale prezydentura Lecha Kaczyńskiego była nieszczęściem dla Polski. "Najgorsza rzecz, jaka mogła nam się przydarzyć, to tamten układ" - stwierdził Wałęsa w TVN24.
 • Donald Tusk na konferencji prasowej
  Swemu synowi ufa i wierzy, że wyciągnie on wnioski z lekcji życia, jaką właśnie odbiera. Donald Tusk skomentował zamieszanie, którego bohaterem stał się jego syn Michał, przez pewien czas współpracujący z OLT Express. Szef rządu zapowiedział poszukiwanie rozwiązań, które mają zapobiec powtórce z afery Amber Gold.
 • Rano był trotyl, po południu nie było. Gdyby sprawa dotyczyła czegokolwiek innego niż katastrofy smoleńskiej, wieczorem byśmy o niej nie pamiętali. „Rzeczpospolita” opublikowała nieprawdziwy materiał, prokuratura jej rewelacje sprostowała i tyle (czy gazeta nie dochowała należytej staranności, czy dała się komuś wpuścić w maliny, jest tutaj mniej istotne).
 • Lech Wałęsa ma swoją teorię na temat tezy o zamachu w Smoleńsku, głoszonej przez polityków PiS. "Niektórzy nie są w stanie wytrzymać z sumieniem" - mówi były prezydent w Radiu ZET. I atakuje Jarosława Kaczyńskiego oraz współpracowników zmarłego prezydenta.
 • Film "Pokłosie" zgodnie z przewidywaniami jego twórców wywołał głośne dyskusje w polskim społeczeństwie. Paradoksalnie ofiarą największej liczy ataków ze strony krytyków obrazu stał się nie reżyser, a aktor wcielający się w jedną z głównych ról. Internauci okazali się bezlitośni dla Macieja Stuhra .
 • Chcemy mówić o godności ludzi starszych nie tylko w szpitalu, ale także na co dzień. W Europie seniorzy siedzą w parku czy na promenadzie, grają w kule. A u nas? Gdzie oni są? - mówi w wywiadzie dla portalu dziennik.pl Jerzy Owsiak przed 21. finałem WOŚP.
 • Europoseł Michał Kamiński
  Europoseł Michał Kamiński w RMF FM skomentował czwartkowe wystąpienie w Sejmie Jarosława Kaczyńskiego. Czy "gest z tabletem" pomoże prezesowi PiS czy raczej mu zaszkodzi?
 • Odwołanie prezydent Hanny Gronkiewicz-Waltz to jedyny ratunek dla Warszawy - uważa Jarosław Kaczyński. Prezes PiS podpisał wniosek o referendum w sprawie odwołania obecnej prezydent stolicy. Pytany o kandydata PiS na to stanowisko, uchylił się jednak od odpowiedzi.
 • Jerzy Urban
  Warszawscy prokuratorzy uznali, że rysunek na okładce tygodnika "Nie" łamie prawo. Dlatego też skierowali do sądu akt oskarżenia wobec Jerzego Urbana. Były rzecznik komunistycznego rządu twierdzi, że to "idiotyzm".
 • Antoni Macierewicz
  Jest ostatnim świadkiem, który może potwierdzić, że Rosjanie z wieży kontrolnej ze Smoleńska nakazali pilotom tupolewa zejść poniżej 50 metrów nad poziomem pasa. Kilka dni temu ktoś przeciął przewody hamulcowe w jego aucie. Dlatego Antoni Macierewicz prosi Prokuratora Generalnego o ochronę dla porucznika Artura Wosztyla, pilota samolotu Jak-40, który lądował w Smoleńsku przed Tu-154M.
 • Niemowlę myjące żeby
  Każdy rodzic chce, aby jego dziecko było coraz bardziej samodzielne w wykonywaniu czynności higienicznych, aby czyniło postępy w zakresie dbania o siebie i swoje zdrowie. Kształtowanie odpowiednich nawyków higienicznych u dzieci to często niezliczone lekcje trwające miesiącami, a nawet latami. Warto więc ten czas nauki przeżyć jak najlepiej, choć z pewnością będą się zdarzały bunty i napięcia oraz pomyłki i wpadki.
 • Maria Czubaszek
  Czym zaimponowała jej Ewa Kopacz, dlaczego odmówiła spotkania z Tomaszem Terlikowskim, co sądzi o klauzuli sumienia i z jakiego względu czuje się w Polsce dyskryminowana? Maria Czubaszek w rozmowie z dziennik.pl.
 • Kardynał Stanisłalw Dziwisz
  Kardynał Stanisław Dziwisz ostro zaatakował zmiany w Polsce. Jego zdaniem, ustawa o in vitro jest "liberalna i niegodna". Z kolei konwencja przeciw przemocy doprowadzi, jak mówił do zniszczenia "małżeństwa i tradycji".