uroda miesięcznik

Uroda Miesięcznik. Portal o urodzie i modzie. Przeczytaj artykuł o: uroda miesięcznik. Nowości kosmetyczne, uroda, piękno, kobieta - Sprawdź.


 • Kompleksy to nie tyko domena nastolatek
  Gdy jako nastolatka wstydziłaś się nosić spódnicę albo uważałaś, że masz za mały biust, z takim przekonaniem zostaniesz do późnej starości. Z czasem jednak uczysz się maskować swoje mankamenty, choć może nigdy o nich nie zapomnisz. Czy musimy być niewolnicami swojego krytycznego spojrzenia?
 • To dla kariery dbamy o wygląd
  Polacy przywiązują coraz większą wagę do wyglądu zewnętrznego. Uważają, że ma on kluczowe znaczenie dla ich kariery zawodowej - wynika z sondażu CBOS. Nie stawiamy jednak na wysportowaną sylwetkę, ale raczej na odpowiednio dobrane ubranie, fryzurę i makijaż.
 • Paul Rowland, fotograf mody i właściciel agencji modelek, stworzył specjalny dodatek do wrześniowego wydania pisma "V Magazine", ekskluzywnego miesięcznika o modzie. Przedstawił w nim hołd dla piękna XXI wieku - zrobił portrety 19 modelkom ze swojej stajni. Efekt jest piorunujący...
 • 20 lat minęło: tak zmieniała się Edyta Górniak
  W miniony weekend hucznie świętowała 20-lecie swojej kariery artystycznej. Jak przez te dwie dekady zmieniała się - na scenie i poza nią? Oto przeróżne wcielenia Edyty Górniak: pierwsze eksperymenty ze stylem, modowe sukcesy i porażki. Zobacz niezwykłe zdjęcia gwiazdy!
 • Joanna Krupa
  Tym razem nie chodzi jednak ani o urodę ani o dobre serce Joanny Krupy, ale o jej... słowa.
 • 40 lat minęło: tak zmieniała się Kinga Rusin
  Pojawiła się w mediach jako młodziutka prezenterka „Teleexpressu”. Na wiele lat zniknęła z ekranów, by powrócić jako rozwódka i kobieta, która zaczyna nowy rozdział w życiu. Kinga Rusin skończyła 40 lat. Przed dwie dekady dała się poznać z różnych stron, ewoluował jej styl i wizerunek. Zobacz, jak się zmieniała ta gwiazda!
 • Alicja Resich-Modlińska
  Zaczynała jako radiowiec, obecnie jest jedną z największych osobowości Telewizji Polskiej, a w przyszłości zamierza skupić się na pisaniu książek. Pani Alicja Resich-Modlińska ma wiele talentów, ale jak sama przyznaje, jej największą miłością jest telewizja. Sprawdź, jakie jeszcze sekrety na swój temat zdradziła szefowa "Pytania na śniadanie".
 • Kosmetyki do makijażu
  Już po raz 10 miesięcznik "Uroda" przyznał wyróżnienia dla najlepszych kosmetyków w plebiscycie "Najlepsze dla Urody". 20 zwycięskich marek ogłoszono podczas gali w jednej z warszawskich restauracji.
 • Małgorzata Foremniak, Monika Olejnik i Agnieszka Cegielska
  Miesięcznik "Twój Styl" już po raz 18 przyznał nagrody dla najlepszych kosmetyków obecnych na polskim rynku. Gala ich wręczenie odbyła się wczoraj w warszawskim hotelu Sheraton. Zobaczcie piękne panie, które na nią przybyły.
 • Kosmetyki
  Już po raz 11 miesięcznik "Uroda" przyznał wyróżnienia dla najlepszych kosmetyków w plebiscycie "Najlepsze dla Urody". 20 zwycięskich marek ogłoszono podczas poniedziałkowej gali w jednej z warszawskich restauracji.
 • Agnieszka Radwańska została wykluczona z grona ambasadorów akcji "Nie wstydzę się Jezusa" - informuje gazeta.pl. Powodem jest udział tenisistki w "rozbieranej" sesji zdjęciowej dla miesięcznika "ESPN".
 • Sejm
  Prawo i Sprawiedliwość wygrałoby wybory parlamentarne w Polsce, choć na samodzielne rządzenie nie ma szans. Różnica między PiS a PO to zaledwie 3 procent głosów.
 • Kandydatka SLD na prezydenta Magdalena Ogórek
  "Potentially the next super hot president of Poland" - tak magazyn "GQ" przedstawia Magdalenę Ogórek, publikując zdjęcie kandydatki SLD na prezydenta Polski. Lifestyle'owy miesięcznik dla panów zaznacza jednak, że mamy do czynienia z doktorem historii i autorką poważnych publikacji naukowych.