oznaki zainteresowania mężczyzny kobietą

Portal zawierający porady na temat psychologii. Czytaj artykuł: oznaki zainteresowania mężczyzny kobietą. Sprawdź i poznaj siebie.


 • Kobiety wygrają wojnę płci - twierdzi w swej najnowszej książce "Przekleństwo Adama. Świat bez mężczyzn" znany brytyjski genetyk prof. Bryan Sykes. Publikacja opisująca dzieje i przyszłość męskiego chromosomu Y ukaże się jeszcze w tym miesiącu nakładem wydawnictwa Prószyński i S-ka - pisze DZIENNIK.
 • Samym flirtem nie uwiedziesz mężczyzny
  Trzepoczesz rzęsami? Słodko się uśmiechasz? Daruj sobie. On i tak nie zauważy, że próbujesz z nim flirtować. Mężczyźni nie są wyczuleni na takie subtelności. Psychologowie właśnie dowiedli, że nie są nawet w stanie odróżnić uwodzicielskich gestów od oznak przyjaźni.
 • Siedem cech idealnych partnerów
  Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego lubisz wydatny biust? Myślałaś czasami, dlaczego twój facet powinien mieć wąskie biodra? Naukowcy przekonują, że istnieje stały zestaw cech idealnej kobiety i idealnego mężczyzny. Co więcej, badacze dowodzą, że cechy te mają bardzo konkretny cel. Przekonaj się, jaki.
 • Andrzej Lepper i Stanisław Łyżwiński-bohaterowie seksafery w Samoobronie
  Kto odpowiada za przeciek w sprawie afery gruntowej? Kto jest winny śmierci Olewnika? Kto motał w sprawie WSI? Na te pytania prawdopodobnie nie poznamy odpowiedzi. Żadna z pięciu potężnych afer, które w 2008 roku elektryzowały opinię publiczną, nie zostanie rozwiązana do końca - pisze publicysta DZIENNIKA Jerzy Jachowicz.
 • Nigeryjska mafia. Szpetne żony i narkotyki
  Po przyjeździe rozglądają się za polskimi żonami. "Trudno o tym mówić, ale są one mało atrakcyjne" - przyznaje urzędnik infiltrujący środowisko stadionowych handlarzy z Nigerii. Według informatora z policji, imigranci ci - wyglądający często jak "gangsta raperzy" - handlują też narkotykami.
 • CBA
  W ubiegłym roku odbył się spis rolny, w tym ruszy Narodowy Spis Powszechny. Kontrola GUS wykazała nadużycia na niespotykaną skalę, kwoty sięgają milionów złotych.
 • Mowa ciała wyraża więcej niż słowa
  Ekspresja ciała jest najważniejszą częścią komunikacji niewerbalnej, tak zwanej mowy ciała. Udowodniono, że 7 procent informacji czerpiemy ze słów, 35 procent wnioskujemy z tonu głosu i aż 55 procent z języka ciała. Przejawia się on jako ruch lub gest. Kobiety są lepszymi od mężczyzn nadawcami i odbiorcami komunikatów niewerbalnych. Zobacz, co mówi ciało kobiety.
 • Flirt: pożądanie, zabawa czy… nuda?
  Flirtuje z tobą mężczyzna zza biurka obok? Być może się zastanawiasz, czy kryje się za tym jego zainteresowanie, a może – niewinna zabawa? Uważaj, ten flirt może być po prostu oznaką… nudy. Udowodnili to naukowcy.
 • Kultura masowa, coraz większa dostępność pornografii oraz wciąż mało poważne podejście mediów do zagadnienia seksu sprawiły, że dziedzina ta obrosła w niezliczoną ilość mitów i przekłamań. Wiele z nich może zaburzać nasze wyobrażenie o życiu erotycznym i powodować wiele kompleksów i frustracji. Oto kilka mitów na temat seksu, wymienionych przez portal intimatemedicine.com. Jeśli zdarzyło Ci się spotkać z takimi przekonaniami, możesz śmiało włożyć je między bajki dla dorosłych.
 • Para zakochanych?
  Niestety, wcale nierzadko zdarza się, że mężczyzna "działa na dwa fronty" i wiążąc się z nową partnerką, wcale nie zamierza oficjalnie poinformować o tym kobiety, z którą tworzy związek. Czasami taka gra może trwać w nieskończoność, jeśli w porę nie zorientujesz się, co się święci. Oto najpopularniejsze oznaki tego, że partner Cię zdradza.
 • Anna Grodzka i Janusz Korwin Mikke
  Janusz Korwin-Mikke relacjonuje swoje spotkanie z ekipą "Faktów" TVN. "Oczywiście na żadne pytanie nie odpowiedziałem, ochrzaniłem tę Panią jak św. Michał diabła, zagroziłem donosem do Rady Etyki Mediów, poskarżyłem się Szefowi ..."-  pisze na blogu polityk. Korwin-Mikke wywołał skandal opinią na temat posłanki Anny Gordzkiej.
 • Kim jest Krystyna Pawłowicz?
  Karabin maszynowy PiS. Obraz upadku szkolnictwa wyższego. Karykatura autorytetu. Naukowiec. Posłanka. Kim jest Krystyna Pawłowicz, kobieta, która zelektryzowała polską scenę polityczną?
 • Anna Grodzka
  Przez ponad 50 lat była Krzysztofem, teraz jest Anną. Posłanka Ruchu Palikota Anna Grodzka, do niedawna Krzysztof Bęgowski, dziś jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiego parlamentu. To pierwsza w Polsce i Europie posłanka publicznie ujawniająca swój transseksualizm. Jak przebiegała jej kariera?
 • "Syn nauczył mnie jak ważne jest być sobą. Władysław ojciec geja"
  "Rodzice, odważcie się mówić" to nowa akcja Kampanii Przeciw Homofobii. Tym razem bohaterami są rodzice osób homoseksualnych i biseksualnych. Jedną z jej twarzy jest aktor, Władysław Kowalski wraz ze swoim synem, Kubą.
 • Maria Czubaszek
  Czym zaimponowała jej Ewa Kopacz, dlaczego odmówiła spotkania z Tomaszem Terlikowskim, co sądzi o klauzuli sumienia i z jakiego względu czuje się w Polsce dyskryminowana? Maria Czubaszek w rozmowie z dziennik.pl.
 • Omenaa Mensah
  Omenaa Mensah skomentowała głośną aferę, jaką wywołała publikacja "Wprost" o znanym dziennikarzu, molestującym swoje podwładne. Popularna pogodynka zapewnia, że wie, kto jest "bohaterem" tego skandalu.
 • Ewa Smerecka
  Czwartkowe popołudnie, kawiarnia w centrum Warszawy. Kiedy przychodzę, już czeka. Nie można jej nie zauważyć. Starannie ułożone blond włosy, perfekcyjny – dość mocny – makijaż, krótkie szorty odsłaniające długie nogi, wyprostowana sylwetka. Witamy się, zamawiamy kawę. Na parapecie obok stolika stawia torebkę. Mimo że jest dość duża, nie dało się jej zapiąć – w środku jest jakaś sporych rozmiarów czarna folia włożona w rozcięte opakowanie. Sięga po nią. – Przyniosłam go, żeby pani poczuła, jaki zapach ma najprzyjemniej pachnące miejsce w mojej pracy – mówi z uśmiechem i podaje mi… worek na zwłoki. Chyba wyglądam na przestraszoną, bo uspokaja mnie. – Proszę się nie bać, jest nieużywany; no, może trochę – zanim tu przyszłam, koledzy z uczelni się nim bawili – wyjaśnia. Już wiem, że Ewa Smerecka – technik sekcji zwłok i wokalistka, instruktorka śpiewu w jednej osobie – nie będzie nudnym rozmówcą…