kiedy niemowlę zaczyna chodzić

Artykuły dotyczące tematu kiedy niemowlę zaczyna chodzić znajdujące się w naszej bazie. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące kiedy niemowlę zaczyna chodzić. Znajdź informacje i wiadomości w naszej obszernej bazie artykułów.


 • Balcerowicz: Mieliśmy socjalistyczny rząd
  "Do ostatnich wyborów nie było szans na reformy - z wyjątkiem wymiaru sprawiedliwości - bo rząd był socjalistyczny. Straszono ludzi prywatnymi szpitalami. A darmocha, mówiąc kolokwialnie, jest częścią socjalizmu" - mówi w wywiadzie dla DZIENNIKA profesor Leszek Balecerowicz.
 • Łukasz Orbitowski: Gram na dysonansach
  "Utarło się stereotypowe przekonanie, że pisarz musi tworzyć w zgodzie ze sobą. Ja pracuję zupełnie inaczej, często wbrew sobie, wbrew własnym przekonaniom, wbrew własnej wizji świata" - mówi Łukasz Orbitowski, jeden z najciekawszych polskich prozaików młodego pokolenia, specjalista od literatury grozy.
 • Palacze od samej kołyski
  Paląca matka, której kontakt z niemowlęciem jest najczęstszy, dwa razy bardziej szkodzi zdrowiu dziecka niż palący ojciec - pisze DZIENNIK. Według naukowców, już niemowlaki są zatrute pochodnymi nikotyny z papierosów ich rodziców.
 • Little Boy with Dirty Hands --- Image by © T. Kruesselmann/zefa/Corbis
  Dzięki szczepieniom dzieci coraz rzadziej chorują na żółtaczkę wszczepienną, a dzięki przestrzeganiu zasad higieny - na żółtaczkę pokarmową. Ale nie lekceważmy tych chorób. Jeśli rodzice z obawy przed szczepieniami przestaną uodparniać dzieci, fala zachorowań może powrócić.
 • Awantura u Moniki Olejnik. Poseł się obraził i wyszedł ze studia
  Znany poseł PiS obraził się na Monikę Olejnik i w trakcie radiowej audycji na żywo wyszedł ze studia "Zetki". "Nie może być tak, że prowadząca nie zdobywa się na obiektywizm" - argumentował poseł Prawa i Sprawiedliwości Mariusz Błaszczak.
 • Prof. Zbigniew Brzeziński
  Prof. Zbigniew Brzeziński nie krył oburzenia w czasie wywiadu w TVN24. Padły mocne słowa, w których były doradca prezydenta USA dosadnie ocenił spory smoleńskie w Polsce i zaangażowanych w nie polityków.
 • "Ks. G. nie uczynił tego co powinien"
  "Tak naprawdę mamy tu do czynienia z art. 148 paragraf 1 - zabójstwo to nie tylko wtedy, kiedy bierzemy nóż i wsadzamy go komuś w plecy, ale z zabójstwem mamy do czynienia też wtedy, kiedy nie czynimy tego, co czynić powinniśmy, doprowadzając do tego, że człowiek umiera" - mówiła w Radiu TOK FM o sprawie ks. K. prof. Monika Płatek. Ks. Mariusz G. to duchowny, który nie udzielił pomocy kobiecie rodzącej jego dziecko.
 • Kim jest Krystyna Pawłowicz?
  Karabin maszynowy PiS. Obraz upadku szkolnictwa wyższego. Karykatura autorytetu. Naukowiec. Posłanka. Kim jest Krystyna Pawłowicz, kobieta, która zelektryzowała polską scenę polityczną?
 • W Gdańsku powstaje czarna lista przewinień abp. Sławoja Leszka Głodzia - dowiedział się "Wprost". Pijackie biesiady i poniżanie podwładnych to tylko niektóre z nich. Pełen spis ma trafić do Watykanu.
 • Stopy dzieci
  Polak chciałby mieć więcej dzieci. Ma jednak wiele powodów, by zatrzymać się na jednym. I wkurza go, jeśli przypomina mu się, że kiedyś marzył o całej gromadce.