jak sie rodzi dziecko film

Szukasz informacji na temat jak sie rodzi dziecko film. Przeczytaj ciekawe artukuły o dzieciach. Pomoc w wychowaniu. Szukaj porad w dziale Kobieta.


 • Opowieści Lasku Wiedeńskiego
  Znakomite "Opowieści Lasku Wiedeńskiego" przygotowane przez Maję Kleczewską w opolskim Teatrze Kochanowskiego to najbardziej radykalne z przedstawień artystki. Kwintesencja jej stylu i wyzwanie dla publiczności. Jak wielką dawkę okrucieństwa możemy znieść, udając, że nas to nie dotyczy - zastanawia się DZIENNIK.
 • "Tak to się teraz robi" - historia miłosna z tłem
  Współczesne kobiety nie czekają już na księcia z bajki. W XXI wieku wystarczy mieć sprecyzowane wymagania, nieco gotówki i wybrać swojego Wikinga. Bohaterką filmu "Tak to się teraz robi" (w polskich kinach od 20 sierpnia) jest Kassie, młoda samotna kobieta, która dokładnie wie, czego chce od życia, a chce dziecka. Dziewczyna przestała łudzić się, iż spotka "tego jedynego", postanawia więc znaleźć dawcę.
 • Politycy PiS na inaugurację Ruchu Społecznego im. Lecha Kaczyńskiego
  Redaktor naczelny tygodnika "Wprost" mówi w TOK FM, jak postępować wobec "aktywistów z Krakowskiego Przedmieścia" i "radykalizującej się części elektoratu PiS". "Śmiech, oni nienawidzą śmiechu. Ten patos pęka, ta nabrzmiałość nie wytrzyma kpiny i szyderstwa, to jest broń" - stwierdził Tomasz LiS
 • Danger Mouse, Daniele Luppi i ich muzyczni goście
  "Rome" to hołd złożony muzyce filmowej z europejskich produkcji lat 1960. Danger Mouse i Daniele Luppi zaprosili na płytę Norah Jones i Jacka White'a.
 • Środa: Kaczyński otacza się kobietami, bo są posłuszne i świetnie pracują
  Jarosław Kaczyński, pracując z kobietami, ma większe prawdopodobieństwo, że się nie wychylą. Ale jak już się chcą usamodzielnić, to je porządnie karze - mówi w rozmowie z "Faktem" prof. Magdalena Środa. Komentuje w ten sposób weekendowe wystąpienia szefa PiS na kongresie kobiet prawicy.
 • Małgorzata Kożuchowska i Kacper Kuszewski w "M jak miłość"
  W wyemitowanym wczoraj odcinku serialu "M jak miłość" widzowie zobaczyli śmierć Hanki Mostowiak. Grana przez Małgorzatę Kożuchowską bohaterka zmarła na skutek pęknięcia tętniaka mózgu. Jak potoczą się losy pozostałych członków jej rodziny?
 • Premier Donald Tusk
  Premier nie wychodzi do miasta, unika nieznajomych, a gdy przyjmuje gości to każe im zostawiać telefony w sekretariacie i zasłania okna, wychodzące na park. "Newsweek" opisuje, jak zachowuje się ostatnio szef rządu
 • Agnieszka Holland
  Mocne słowa reżyserki Agnieszki Holland prezesie PiS Jarosławie Kaczyńskim. - Zawsze uważałam, że on jest nieszczęściem, że karmi się sianiem nienawiści, destrukcją - to jest jego pokarm, to jest jak z "Biesów" Dostojewskiego - mówi w rozmowie z "Newsweekiem". 
 • Film "Pokłosie" zgodnie z przewidywaniami jego twórców wywołał głośne dyskusje w polskim społeczeństwie. Paradoksalnie ofiarą największej liczy ataków ze strony krytyków obrazu stał się nie reżyser, a aktor wcielający się w jedną z głównych ról. Internauci okazali się bezlitośni dla Macieja Stuhra .
 • Donald Tusk i Jarosław Gowin
  Tak miało wyglądać spotkanie premiera z ministrem sprawiedliwości po ostatnim głosowaniu ws. związków partnerskich w Sejmie.  Jak podają "Fakty", TVN większość posłów mówi, że dymisji Gowina nie będzie, bo oznaczałoby to dla Tuska odejście części posłów, być może nawet rozpad partii i w efekcie przyspieszone wybory.
 • Proponują państwo dyskusję o wizjach przyszłości. A jak mówił jeden z kanclerzy Niemiec: jak ktoś ma wizję, to powinien iść do lekarza – mówi w wywiadzie dla "DGP" prezydent Bronisław Komorowski
 • Lech Wałęsa i Bogdan Borusewicz
  Lech Wałęsa ostro atakuje Bogdana Borusewicza. Poszło o słowa Henryki Krzywonos, że to marszałek Senatu był prawdziwym przywódcą strajku.
 • Zawiadomienie do prokuratury w związku ze znieważeniem figury Jezusa i obrazą uczuć religijnych złożyli posłanka Anna Sobecka oraz Ogólnopolski Komitet Obrony przed Sektami i Przemocą. Chodzi o film wystawiany w Centrum Sztuki Współczesnej.
 • Janusz Piechociński
  Janusz Piechociński stawia ultimatum Donaldowi Tuskowi w sprawie afery taśmowej. Domaga się konkretnych działań premiera i spełnienia pewnego warunku, dotyczącego służb specjalnych. Zapowiada, że tylko wtedy PSL się odpowiednio zachowa.
 • Profesor Romuald Dębski
  Gdyby profesor Chazan przyjechał teraz do mnie do kliniki i zobaczył to życie, które uratował, to chyba miałby troszkę inne podejście - powiedział w TVN24 prof. Romuald Dębski.