dlaczego dziecko kaszle w nocy

Artykuły dotyczące tematu dlaczego dziecko kaszle w nocy znajdujące się w naszej bazie. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące dlaczego dziecko kaszle w nocy. Znajdź informacje i wiadomości w naszej obszernej bazie artykułów.


  •  Posiedzenie rządu
    To fatalne wyniki rządu Tuska. Najnowszy sondaż pokazuje, że Polacy przestali dobrze oceniać premiera. Słupki poparcia dla szefa rządu spadły aż o kilkadziesiąt procent. Obywatele zdradzili też, kto jest najbardziej znienawidzonym ministrem.
  • "Nie spotkałem geja, który by mnie odpychał i musiałbym nazwać go łajdakiem" - powiedział Daniel Olbrychski w rozmowie z Moniką Olejnik. Aktor komentował dyskusję wokół obecności "gejowskiego lobby" w środowisku artystów.
  • Na biurko wojskowych śledczych trafiło sprawozdanie z badań próbek pobranych z wraku Tu-154, który 10 kwietnia 2010 roku rozbił się pod Smoleńskiem.
  • Donald Tusk
    Donald Tusk na TAK, jeśli będzie zgoda większości unijnych państw by to on objął stanowisko przewodniczącego Rady Europejskiej. Tak w rozmowie z Polskim Radiem unijni dyplomaci relacjonują dotychczasowe konsultacje w tej sprawie. Decyzja jutro, ale dziś toczą się ostatnie rozmowy.