biały kał u dziecka

Artykuły dotyczące tematu biały kał u dziecka znajdujące się w naszej bazie. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące biały kał u dziecka. Znajdź informacje i wiadomości w naszej obszernej bazie artykułów.


 • Jak dbać o siebie w wieku 20, 30, 40 lat?
  Jesteś kobietą, więc masz szansę żyć dłużej niż mężczyźni. Jednak musisz o siebie dbać: wsłuchuj się we własny organizm, rozpoznawaj wysyłane przez niego sygnały i regularnie się badaj. A jak dbać o siebie i o jakich badaniach pamiętać, mając lat 20, 30 i 40? Oto nasz poradnik.
 • Awantura u Moniki Olejnik. Poseł się obraził i wyszedł ze studia
  Znany poseł PiS obraził się na Monikę Olejnik i w trakcie radiowej audycji na żywo wyszedł ze studia "Zetki". "Nie może być tak, że prowadząca nie zdobywa się na obiektywizm" - argumentował poseł Prawa i Sprawiedliwości Mariusz Błaszczak.
 • Jarosław Kaczyński
  "Nie ma ludzi z gruntu złych. Kaczyński jest rozgoryczony, rozbity, może nawet chory. Działa przeciw sobie. Nie musiałby do mnie przychodzić, wystarczyłoby żeby zadzwonił. Ja wtedy wzięłabym go do psychologa albo psychiatry, kogoś kto mógłby mu pomóc" - powiedziała w rozmowie z TVP Info Henryka Krzywonos-Strycharska, sygnatariuszka porozumień sierpniowych.
 • Kontrowersyjny wpis Krzysztofa Oksiuty na Facebooku
  Krzysztof Oksiuta, były kandydat PJN na posła, pisze na Facebooku, że jest w szoku. Dlaczego? Wszystko przez wynik wyborczy "partii homosiów i miłośników stołowego narciarstwa, uprawiających slalom nosem po stole wzdłuż ścieżki białego proszku".
 • Lech i Jarosław Kaczyńscy w młodości
  Ponoć Jadwiga Kaczyńska sugerowała, że nie był to jej rycerz na białym koniu. Mówiło się, że miał romans. Ponoć ciągle kłócił się z Lechem i Jarosławem. "Boże, uchroń Polskę przed moimi synami narwańcami" - miał powiedzieć Rajmund Kaczyński.
 • Aleksandra Kwaśniewska
  Ola Kwaśniewska i Kuba Badach są już małżeństwem. Uroczystość odbyła się w Katedrze Polowej Wojska Polskiego na warszawskim Starym Mieście. Na ten ślub przyjechało ponad 300. Wśród nich było wiele znanych twarzy. Zobacz zdjęcia!
 • Krzysztof Luft w ostrych słowach ocenił wypowiedź ojca Tadeusza Rydzyka o jego ojcu. W rozmowie z "Gazetą Wyborczą" stwierdził, że choć przyzwyczaił się już do wyzwisk, gróźb, a nawet kału wysyłanego mu przez zwolenników Telewizji Trwam, słowa ojca dyrektora to "ponura parodia kapłaństwa i katolicyzmu".
 • Radiowe studio nagrań
  Wielka kłótnia w programie Moniki Olejnik. Poszło o wyrok w sprawie doktora G. Zdaniem Zbigniewa Ziobry i Adama Hofmana ataki na IV RP zakończyły się klęską. Z kolei Tomasz Nałęcz uważa, że "sąd pokazał oszustwo".
 • Stefan Niesiołowski
  To jest bezczelna prowokacja, która ma na celu sprawienie wrażenia, że rząd Platformy jest naszpikowany agentami - grzmiał Stefan Niesiołowski w Radiu ZET. Co tak rozsierdziło byłego wicemarszałka Sejmu? List posłów PiS, w którym pytają ministrów, czy zatrudniają tajnych współpracowników służb PRL. Pod listem podpisali się m.in. Zbigniew Girzyński i Mariusz Antoni Kamiński.
 • Strona internetowa Falangi
  Narodowcy z Falangi pojechali do Syrii na zaproszenie tamtejszego reżimu - donosi "Gazeta Wyborcza". Uczestniczyli m.in. w przesłuchaniach więźniów. Zdjęcia zamieścili w internecie i podpisali.
 • Kinga Dunin w audycji „Sterniczki” Pierwszego Programu Polskiego Radia ostro skomentowała stanowisko Konferencji Episkopatu Polski, który zapowiedział postawę „braku tolerancji dla pedofilii w Kościele” i oficjalnie przeprosił ofiary molestowania seksualnego przez księży pedofilów.
 • Leszek Miller wśród współpracowników z SLD
  Leszek Miller zaatakowany w Sieradzu. Nieznany mężczyzna oblał go białą substancją. Nie wiadomo jeszcze, co to za płyn. Jak wyjaśnia rzecznik SLD, substancja była "biała i śmierdząca".
 • złoty banknoty stuzłotówka
  Firmy w czasach kryzysu chętnie korzystały z usług agencji pracy. Okazuje się jednak, że część z nich nie płaciła składek na ZUS. Sprawa trafiła do prokuratury, a twórca przekrętu uciekł z Polski.
 • Kadr ze spotu Prawa i Sprawiedliwości
  Czy w najnowszym spocie Prawa i Sprawiedliwości, w którym mowa jest o głodnych dzieciach w Polsce, wykorzystano poruszające zdjęcia maluchów wykonane za granicą? Takie wątpliwości podnoszą politycy PO. - Platforma Obywatelska zobaczyła w tym spocie swoją butę i arogancję - odpowiada PiS ustami Marcina Mastalerka. 
 • Kazik Staszewski
  Został punkowcem, by buntować się przeciw rządom despotycznej babci, przeżył okres fascynacji Świadkami Jehowy, a dziś ma problem z jasnym określeniem swojego stosunku do wiary. Z Kazikiem Staszewskim rozmawiamy przy okazji wydania jego autobiografii "Idę tam, gdzie idę". Muzyk zdradza nam, co wkurzało go w młodości, jak zareagował na stan wojenny i dlaczego dziś nazywa siebie liberalnym konserwatystą.