bezpłatne telefoniczne porady prawne

Bezpłatne porady prawne. Czytaj bezpłatne telefoniczne porady prawne. Uzyskaj bezpłatne porady bez wychodzenia z domu. Czytaj więcej w dziale Kobieta.


 • Jadwiga Kaczyńska
  Matka szefa Prawa i Sprawiedliwości ponownie trafiła do szpitala. Czy Jarosław Kaczyński odwoła w związku z tym swój udział w poniedziałkowych uroczystościach w Krakowie?
 • Które partie znajdą się w Sejmie?
  Po burzy związanej z wypowiedziami Jarosława Kaczyńskiego o Angeli Merkel, PiS stracił trzy punkty procentowe - wynika z sondażu TNS OBOP dla "Gazety Wyborczej". Na prowadzeniu Platforma Obywatelska, ale na uwagę zasługuje dwucyfrowy wynik Ruchu Palikota.
 • Rozwód czy unieważnienie małżeństwa?
  Bigamia, choroba psychiczna, ubezwłasnowolnienie całkowite, brak wymaganego do zawarcia małżeństwa wieku – to tylko przykładowe przyczyny, dla których sąd okręgowy orzeknie o unieważnieniu małżeństwa. Przeczytaj więcej o dopuszczalnych powodach unieważnienia związku małżeńskiego oraz okolicznościach i skutkach takiego kroku. 
 • Pracownik, zdjęcie ilustracyjne
  Czy rachunek firmowy może przynieść dodatkowe korzyści? W jaki sposób bank może pomóc przedsiębiorcy, stawiającemu pierwsze kroki na długiej, najeżonej trudnościami drodze prowadzenia własnej działalności? Czy warto szukać pomocy w banku? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć poniżej.
 • Jarosław Kaczyński
  "Mamy atrakcyjny, nowoczesny program. Stawiamy na propozycje odnoszące się do problemów codziennego życia obywateli" - tak Jarosław Kaczyński zapowiada zmiany, których będzie domagać się PiS.
 • Starsi ludzie przy komputerze
  Starsi ludzie są najczęstszym celem nieuczciwych akwizytorów, którzy naciągają ich na drogie i niepotrzebne zakupy. Rzecznicy konsumenta rozpoczęli akcję, która ma pokazać starszym ludziom, jak nie dać się oszukać.
 • Nie ma merytorycznych i formalno-prawnych podstaw, żeby poddawać w wątpliwość zatrudnienie młodych ludzi w Gabinecie Politycznym Ministra Spraw Wewnętrznych - czytamy w oświadczeniu rzecznika Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. To reakcja na informację o zatrudnieniu w charakterze doradcy 21- i 23-latka. 
 • firma
  Czy firmy mogą liczyć na bonusy w bankach? Oczywiście! Zakładając konto, czeka na nie pakiet usług, do którego należą np. pomoc medyczna, prawda czy zniżki ubezpieczeniowe. Przyjrzyjmy się temu bliżej i sprawdźmy, na jakich usługach można zaoszczędzić, zakładając konto firmowe w poszczególnych bankach?