19 tydzień ciąży który miesiąc

Artykuły dotyczące tematu 19 tydzień ciąży który miesiąc znajdujące się w naszej bazie. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące 19 tydzień ciąży który miesiąc. Znajdź informacje i wiadomości w naszej obszernej bazie artykułów.


 • Transplantolodzy nie lubią cudotwórcy
  Pacjenci i ich rodziny nazywają go cudotwórcą. Lekarze są bardziej sceptyczni co do jego możliwości, a transplantologów wręcz rozjuszył propozycją, by zmienić obowiązującą ustawę o przeszczepach. Profesor Jan Talar, który twierdzi, że wybudził ze śpiączki ponad 500 osób, uważa, że polscy lekarze zbyt pochopnie decydują o uznaniu chorego za zmarłego.
 • Jesteś w ciąży? Daj się rozpieścić!
  Jesteś w ciąży. Zostało ci zaledwie kilka miesięcy na to, by się trochę porozpieszczać. Możesz wybrać się na masaż, spróbować jogi dla przyszłych mam i zaprosić przyjaciółki na polską wersję baby shower. Twój wybór.
 • Jak kodeks pracy chroni kobietę w ciąży i świeżo upieczoną mamę? Komu oprócz niej przysługuje urlop macierzyński? Przeczytaj!
 • CBA
  W ubiegłym roku odbył się spis rolny, w tym ruszy Narodowy Spis Powszechny. Kontrola GUS wykazała nadużycia na niespotykaną skalę, kwoty sięgają milionów złotych.
 • Prawo pracy dla kobiet od A do Z. Przeczytaj nasz poradnik!
  Zatrudnianie kobiet wymaga stworzenia im odpowiednich warunków pracy i otoczenia ich specjalną opieką. Te sprawy reguluje prawo pracy. Jakie są regulacje kodeksu pracy dotyczące urlopu macierzyńskiego i wychowawczego? Jakie są alternatywy dla tego ostatniego? Które praktyki są traktowane jako dyskryminacja w miejscu pracy? Koniecznie przeczytaj nasz poradnik!
 • Ziobro potwierdza: Jestem mężem, będę ojcem
  "Jestem już wiele miesięcy po ślubie" - przyznał w "Rozmowie Rymanowskiego" w TVN24 Zbigniew Ziobro. Potwierdzi także, że wkrótce zostanie ojcem. "Skoro już gazety o tym napisały" - mówił z uśmiechem, a chwilę potem przyjmował gratulacje od goszczącego w studiu Jarosława Gowina z PO.
 • Prawo pracy chroni kobiety w ciąży i matki
  Zakaz dyskryminacji pracowników to jedna z podstawowych zasad prawa pracy. Pracownik (również kandydat do pracy lub osoba zwolniona), który poczuł się niesprawiedliwie potraktowany przez pracodawcę może skierować sprawę na drogę sądową i dochodzić w sądzie odszkodowania. Ponieważ przepisy nie limitują jego wysokości, ewentualna wygrana pracownika w sądzie może się dla firmy okazać bardzo kosztowna. W kolejnym „Temacie na zamówienie” przybliżamy kodeksowe reguły antydyskryminacyjne. Sprawdź, jak prawo chroni cię przed dyskryminacją ze względu na płeć czy molestowaniem w miejscu pracy.
 • Janusz Palikot i Stefan Niesiołowski
  "Rozumiem, że nie musicie sobie podawać ręki, nie musicie się na piwo umawiać. Przecież nie przychodzicie do studia głaskać się o mniej lub bardziej zniszczonych grzywach. To jest pokora wobec wyborców. Gdzie jest wyborca w tym wszystkim?" – powiedział Marek Siwiec w audycji Moniki Olejnik „7 Dzień Tygodnia” komentując uchwałę PiS, zakazującej działaczom tej partii udziału w programach, w których występują Janusz Palikot i Stefan Niesiołowski.
 • Donald Tusk na konferencji prasowej
  Swemu synowi ufa i wierzy, że wyciągnie on wnioski z lekcji życia, jaką właśnie odbiera. Donald Tusk skomentował zamieszanie, którego bohaterem stał się jego syn Michał, przez pewien czas współpracujący z OLT Express. Szef rządu zapowiedział poszukiwanie rozwiązań, które mają zapobiec powtórce z afery Amber Gold.
 • Monika Olejnik
  Pyskówka w audycji Moniki Olejnik. Krzyczał Adam Hofman z PiS, irytował się Tadeusz Cymański, a prowadząca próbowała rozładować atmosferę żartem. Tematem, który wywołał tak gorącą dyskusję, był problem ekshumacji ofiar katastrofy w Smoleńsku.
 • Kobieta w ciąży
  Jaka będzie płeć dziecka? Czy dziecko urodzi się zdrowe? Kiedy i jakie badania wykonać w czasie ciąży? Przyszłe mamy przez 9 miesięcy zadają sobie wiele pytań, mają wiele wątpliwości. Niektóre z nich rozwiewają się same. Na trudne pytania odpowiedzi znajduje nowoczesna medycyna.
 • dziecko płacze płacz rodzic
  Zła sytuacja materialna nie powinna być podstawą do odebrania dziecka rodzicom. Ale tak właśnie się dzieje.
 • Płaczący chłopiec (zdjęcie ilustracyjne)
  Historia odebrania ostatniego z czworga dzieci Danuty Rówińskiej skupia w sobie wszystkie patologie związane z rozdzielaniem dzieci z rodzicami z powodu biedy. Jest doskonałym studium tego, jak system nie powinien wyglądać.
 • Agnieszka i Jacek w rozmowie z Magdaleną Rigamonti
  Od porodu i śmierci ich dziecka minął rok. Nie mogli mu pomóc nawet specjaliści medycyny paliatywnej z hospicjum, do którego kierował ich prof. Chazan. Dziś - za darmo - pomaga im mecenas Marcin Dubieniecki.
 • Para na dachu samochodu
  2 tys. zł pensji. Później mieszkanie, tydzień wakacji w roku. Czasem samochód. O tym marzą młodzi wkraczający właśnie na rynek pracy. To wystarczy, by przypiąć im łatkę roszczeniowych.